İKİTEKERLİ | Türkiye'nin İKİTEKER Markası
İKİTEKERLİ | Türkiye'nin İKİTEKER Markası
Garanti Şartları

ikiTekerli Ürünlerinin Garantisi Var mı?

www.ikitekerli.com satın almış olduğunuz tüm ürünlerin garantisi tüketici hakları yasasında bulunan maddeye göre belirlenmiştir. Bu madde içeriğine göre ithalatçı veya imalatçı firmalar, ithal ettikleri veya ürettikleri sanayi malları için bakanlıkça onaylı garanti belgesi düzenlemek zorundadırlar ve garanti süresi ürünün fatura tarihinden itibaren başlar.
www.ikitekerli.com teknik servisi bulunmamaktadır. Arızalı ürününüzü ürün içeriğinde yer alan garanti belgesi ya da kullanım klavuzunda bulabileceğiniz en yakın teknik servise göndermeniz gerekmektedir.
- Arızalı ürünü gönderirken faturası ile birlikte, arızanın nedenini belirten bir not göndermeniz arızanın tesbiti konusunda süreci kısaltacaktır.

ikiTekerli Ürünlerinin Garanti Kapsamı Dışına Çıkaran Kullanım Hataları Nelerdir ?

Garantili ürünlerde yetkili servis dışında herhangi bir müdahalenin yapılması, garanti etiketi olan ürünlerde etiketin zarar görmesi, cihazın dış yüzeyinde oluşan kırık, çizik vb. nedenlerden meydana gelen arızalar, tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebi ile oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalarda garanti kapsamı dışındadır.

ikiTekerli Ürün İade Şartları

1. Satın aldığınız ikiTekerli ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.ikitekerli.com sitesinden başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli” ödemezsiniz.
2. İade edeceğiniz ikiTekerli ürününe ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
3. Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:
      - Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
      - Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
      - Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
4. Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir. Ürünün tekrar satılmasını engelleyecek unsurlar var ise ürün iade kabul edilmeyecektir.

ikiTekerli Bisiklet Motosiklet Sanayi ve Ticaret A.Ş. anlayışınız için teşekkür eder. 
ikiTekerli ürünlerinin garantisiyle ilgili tüm sorularınızı bilgi@ikitekerli.com mail adresine iletebilirsiniz. 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et